Golfové akademie – o nás

v Golf Club Mstětice

Mstětická akademie je určena všem dětem bez rozdílu věku. Učíme malé děti milovat sport.

Patříme mezi nejlépe hodnocené, úspěšné akademie v České republice se statusem Tréninkového centra dětí a mládeže. Sdružujeme ve svých řadách více jak 100 dětí.

Jak to děláme? Jsme dobře sehraný TÝM, parta srdcařů kovaných v dětském golfu. Za naší akademií stojí tým zkušených trenérů vedených hlavním trenérem Lukášem Hroudou, podporovaných zázemím klubu. Organizačně chod akademie zastřešuje Šárka Tomášková.

Golf v dítěti rozvíjí samostatnost, průbojnost i disciplínu.

Výhra či prohra je jen na něm, záleží na výdrži a výkonu. Golfová výhra je daleko opojnější, v danou chvíli patří jen jednomu člověku. Při golfu se dítě naučí vyrovnat s pocitem studu a trémy. Naučí se vnímat prohru a převzít zodpovědnost za své vlastní činy. Slušné chování a podstata Fair play je nedílnou součástí tohoto sportu. I přesto, že se jedná o individuální sport, setká se zde s vrstevníky a najde bezva kolektiv. Tréninky jsou ve skupinkách, na čerstvém vzduchu. S golfem okusí i pocit rivality a soutěže o pozice díky konkurenci v mládežnickém žebříčku, týmových soutěžích nebo jen tak na turnajích pro začátečníky.

Trenéři a cvičitelé