Mistrovství GCM ve hře na rány pro rok 2024

v Golf Club Mstětice

Mistrovství GCM ve hře na rány pro rok 2024

PROPOZICE

Název:   Mistrovství  Golf Club Mstětice ve hře na rány pro rok 2023

Termín: sobota a neděle 9.9. – 10.9.2023

Pořadatel: Golf Club Mstětice
Ředitel soutěže: Jaroslav Kuracina
Soutěžní výbor: Jaroslav Kuracina, Petra Blažíková, Markéta Zavadilová, Lukáš Hrouda
Hlavní rozhodčí: Jaroslav Kuracina

Soutěžní kategorie

Kolo Termín
1. 0 – 54 MUŽI na rány – vyhlašují se první tři místa
2. 0 – 54 ŽENY na rány – vyhlašují se první tři místa
3. 0 – 54 CHLAPCI na rány (do 15 let) – vyhlašují se první tři místa
4. 0 – 54 DÍVKY na rány (do 15 let) – vyhlašují se první tři místa
5. 0 – 54 SPOLEČNÁ stableford – vyhlašují se první tři místa
6. 0 – 54 SENIOŘI (od 50 let) – – vyhlašuje se 1. místo
7. 0 – 54 SENIORKY (od 50 let) – – vyhlašuje se 1. místo
8. PRO na rány – – vyhlašuje se 1. místo

Maximální počet přijatých hráčů: 100

Podmínky:
– Hraje se 2 x 18 jamek na rány podle pravidel golfu, místních pravidel a soutěžního řádu ČGF. Mistrem/mistryní klubu se stává hráč/hráčka s nejnižším součtem ran z obou dnů. V případě rovnosti výsledků na prvním místě rozhoduje o vítězi rozehrávka „Sudden Death“ hraný z jamky č.1, č.8 a č.9 do rozhodnutí. O pořadí dalších míst se rozhodne podle soutěžního řádu – podle lepšího výsledku z druhého dne, v případě rovnosti obou výsledků rozhoduje lepších posledních devět jamek. Hráč s lepším výsledkem se umístí na vyšším místě. – Obě kola se hrají na 18 jamek na rány brutto, na úpravu hendikepu. – Mistrovství GCM 2023 je určeno pouze pro hráče s členstvím v GCM. – Odpaliště: muži – žlutá, ženy – červená – Na turnaji je povoleno používání měřících přístrojů, určených pouze k měření vzdálenosti. – Flighty budou sestaveny ze čtyř hráčů. V prvním kole dle HCP (muži/ženy), požadavky na společné flighty nebudou akceptovány. Druhý den, startovka podle výsledků prvního dne, začíná se od nejvyššího po nejnižší s tím, že poslední flighty budou sestaveny ze třech nejlepších žen a třech nejlepších mužů po prvním kole. Startovní listina pro 1. kolo bude uveřejněna na serveru ČGF nejpozději v pátek 8. září 2023 v 18:00. Hráči a hráčky se sami registrují na serveru ČGF v sekci turnaje. Uzávěrka přihlášek je v pátek 8. září 2023 v 16:00. – Soutěžní výbor si vyhrazuje právo technických změn či doplnění ve vypsání turnaje.

Tempo hry:
V případě nepřípustného zdržování tempa hry (posouzení je plně v kompetenci rozhodčího a/nebo maršálů) bude postupováno dle pravidla 5.6a. První porušení – 1 trestná rána Druhé porušení – 2 trestné rány Třetí porušení – diskvalifikace. Nepřípustným zdržováním může např. být nezahraní provizorního míče v situaci, kdy není jasné, zda míč bude nalezen v limitu nebo kdy není naprosto zřejmé, že míč leží v hřišti.

Poplatky:
Green Fee: Řádní + roční členové a junioři – 0.- Hráči se základním členstvím (Basic, Basic Plus) – 1300,- / 2dny. Startovné ve výši 1200,- / 2 dny zahrnuje: Sobota: svačina do bagu, oběd po hře; Neděle: svačina do bagu, polévka po hře, slavnostní raut.

Vyhlášení:
V neděli 10. září mezi 17:00 – 18:00 bude probíhat v prostorách klubu slavnostní vyhlášení výsledků mistrovství ve všech kategoriích a po vyhlášení bude připraven slavnostní raut.

Ceny:
Vítězové ženské a mužské kategorie se stanou Mistryní a Mistrem klubu GCM ve hře na rány za rok 2023. Pořadatel věnuje poháry a věcné ceny pro první tři místa ve všech kategoriích.

V Praze dne 17.04.2023

Zpracovala: Markéta Zavadilová