Mini Myš 2021 – Propozice

v Golf Club Mstětice

Propozice MINIMYŠ

POPIS:
Otevřená série dětských turnajů na 9 (7) jamek pořádaná GOLF ACADEMY MSTĚTICE a GOLF RESORT BLACK BRIDGE. MINI MYŠ je ideální pro získávání turnajových zkušeností dětí a seznámení se s vrstevníky ve své kategorii, úpravu či získání HCP. Vyhlášení probíhá individuálně. Děti si své ceny budou moci vyzvednout do 1 týdne od uskutečnění turnaje.

 

Podmínky:
Dětská golfová tour „Mini Myš 2021“ se hraje po celou golfovou sezónu na dvou hřištích, ve Mstěticích a na Black Bridge.
Naplánováno je celkem 8 turnajů a 2 týmové MINICUP.
Hraje se ve 3 věkových kategoriích. Kategorie 9 – 13 let hraje 9 jamek na STB body z červených odpališť. Kategorie 7 – 8 let hraje 9 jamek na rány (max. 10 ran na jamku) ze zlatých odpališť. Kategorie do 6 let hraje 7 jamek na rány (max. 10 ran na jamku) ze zelených odpališť.
Finále „Mini Myši“ se uskuteční 3. 10. 2021, kde proběhne vyhlášení prvních míst v jednotlivých kategoriích tour „Mini Myš 2021“.

Kategorie:
Kategorie 9-13 let z červených odpališť,
Kategorie 7-8 let ze zlatých odpališť,
Kategorie do 6 let ze zelených odpališť. Tato kategorie hraje výsledek pouze na 7 jamek.
Pokud děti budou chtít, mohou hrát i 9 jamek

Kapacita:
Celkem 32 hráčů (rodiče mohou být přítomni jako caddy)

Způsob registrace:
Mstětice + BB: Prostřednictvím serveru ČGF nebo na e-mailu: academy@golfmstetice.cz či nevrklova@grcm.cz ve formátu: jméno a reg. číslo ČGF, u dětí bez HCP a registrace jméno a datum narození a telefonické spojení na rodiče. Startovní listinu sestavuje každý klub sám.

Poplatky:
FEE:                     350,- Kč

STARTOVNÉ:     250,- Kč

Členové GCBBR mohou uplatnit členské slevy a slevy KP.
Členové GCM neplatí green fee.

Úhrada nákladů:

Mstětice:           Pouze v hotovosti na recepci.
BB:                      V hotovosti nebo platební kartou na recepci.

Vítězství v jednotlivých turnajích:
Kategorie: 9 – 13 let nejvyšší dosažený součet netto STB bodů.
Kategorie: 7 – 8 let a do 6 let nejnižší počet ran.
Hodnoceny budou 3 nejlepší hráči z každé kategorie.

Ceny:  Barevné kokardy pro každého zúčastněného hráče. Golfové ceny v podobě voucherů na hřiště či trénink. Další drobné ceny. Vítězové celkové tour obdrží permanentky na Black Bridge, členství ve Mstěticích a další věcné golfové ceny.

Vítězství celková tour:
Podmínkou zařazení do celkového hodnocení tour je účast minimálně na 4 turnajích z celkových 8. V celkových výsledcích budou hodnoceny 4 nejlépe odehrané turnaje. V případě rovnosti výsledků rozhodnou o pořadí následovně tato kritéria: nejlepší výsledek ve finálovém kole tour, dále poslední 6,3,1 jamka, los.