ZÁVODNÍ HRÁČI 2023/2024

ZÁVODNÍ HRÁČI 2023/2024

Učíme děti golf hrát i vyhrávat.

Nejlepší talentovaní mladí hráči GCMST jsou připravováni ve výkonnostní skupině Golfové Akademie Mstětice. Našim cílem je naučit je tréninkovým návykům, zautomatizovat a rozvíjet jejich technické a mentální základy. Připravit je na reprezentaci v soutěžích družstev a regionálních tréninkových skupinách ČGF, individuálních soutěžích. Skupina má výběrový charakter.

Hlavními kritérii jsou talent, potenciál, šikovnost, snaha, pracovitost a výsledky. Hráčům je každoročně poskytována individuální podpora pro jejich sportovní růst. Znovu udělení podpory (ve dvouletých cyklech) a zařazení do skupiny závodních hráčů podléhá především zájmu hráče a splnění sportovních kritérií. Kapacita výkonnostní skupiny je 24 hráčů. O hráče se starají profesionální trenéři Jakub Janda a Lukáš Hrouda. Vedou skupinové tréninky, připravují hráče individuálně. Doprovází je na soutěžích družstev, mistrovských turnajích.

Zaštiťují koučink před i v průběhu turnajů po celou sezonu, nastavují sportovní cíle a tréninkové plány pro jejich dosažení, zimní přípravu a soustředění.