Mistrovství GCM ve hře na rány pro rok 2021

v Golf Club Mstětice

Mistrovství GCM ve hře na rány pro rok 2021

PROPOZICE

Název:   Mistrovství  Golf Club Mstětice ve hře na rány pro rok 2021

Termín: sobota a neděle 4.9. – 5.9.2021

Pořadatel: Golf Club Mstětice
Ředitel soutěže: Jaroslav Kuracina
Soutěžní výbor: Jaroslav Kuracina, Petra Blažíková, Markéta Zavadilová, Lukáš Hrouda
Hlavní rozhodčí: Jaroslav Kuracina, Jaroslav Jedlička

Soutěžní kategorie

Kolo Termín
1. 0 – 54 MUŽI na rány
2. 0 – 54 ŽENY na rány
3. 0 – 54 CHLAPCI na rány (do 15 let)
4. 0 – 54 DÍVKY na rány (do 15 let)
5. 0 – 54 SPOLEČNÁ stableford
6. 0 – 54 SENIOŘI (od 50 let)
7. PRO na rány

Maximální počet přijatých hráčů: 100

Podmínky:

– Hraje se 2 x 18 jamek na rány podle pravidel golfu, místních pravidel a soutěžního řádu ČGF. Mistrem/mistryní klubu se stává hráč/hráčka s nejnižším součtem ran z obou dnů. V případě rovnosti výsledků na prvním místě rozhoduje o vítězi rozehrávka „Sudden Death“ hraný z jamky č.1, č.8 a č.9 do rozhodnutí. O pořadí dalších míst se rozhodne podle soutěžního řádu – podle lepšího výsledku z druhého dne, v případě rovnosti obou výsledků rozhoduje lepších posledních devět jamek. Hráč s lepším výsledkem se umístí na vyšším místě. – Obě kola se hrají na 18 jamek na rány brutto, na úpravu hendikepu. – Mistrovství GCM 2021 je určeno pouze pro hráče s členstvím v GCM. – Odpaliště: muži – žlutá, ženy – červená – Na turnaji je povoleno používání měřících přístrojů, určených pouze k měření vzdálenosti. – Flighty budou sestaveny ze třech hráčů. V prvním kole dle požadavků s ohledem na HCP jednotlivých hráčů (muži/ženy). Druhý den, startovka podle výsledků prvního dne, začíná se od nejvyššího po nejnižší s tím, že poslední flighty budou sestaveny ze třech nejlepších žen a třech nejlepších mužů po prvním kole. Startovní listina pro 1. kolo bude uveřejněna na serveru ČGF nejpozději v pátek 3. září 2021 v 18:00. Hráči a hráčky se sami registrují na serveru ČGF v sekci turnaje. Uzávěrka přihlášek je v pátek 3. září 2021 v 16:00. – Soutěžní výbor si vyhrazuje právo technických změn či doplnění ve vypsání turnaje.

Tempo hry:  V případě nepřípustného zdržování tempa hry (posouzení je plně v kompetenci rozhodčího a/nebo maršálů) bude postupováno dle pravidla 5.6a. První porušení – 1 trestná rána Druhé porušení – 2 trestné rány Třetí porušení – diskvalifikace. Nepřípustným zdržováním může např. být nezahraní provizorního míče v situaci, kdy není jasné, zda míč bude nalezen v limitu nebo kdy není naprosto zřejmé, že míč leží v hřišti.

 

Poplatky:

Green Fee: Řádní + roční členové a junioři – 0.- Hráči se základním členstvím (Basic, Basic Plus) – 1000,- / 2dny. Startovné ve výši 900,- / 2 dny zahrnuje: Sobota: svačina do bagu, oběd po hře; Neděle: svačina do bagu, polévka po hře, slavnostní raut

 

Vyhlášení: 

V neděli 5. září mezi 17:00 – 18:00 bude probíhat v prostorách klubu slavnostní vyhlášení výsledků mistrovství ve všech kategoriích a po vyhlášení bude připraven slavnostní raut.

 

Ceny:

Vítězové ženské a mužské kategorie se stanou Mistryní a Mistrem klubu GCM ve hře na rány za rok 2021. Pořadatel věnuje poháry a věcné ceny pro první tři místa ve všech kategoriích.

 

 

V Praze dne 26.06.2021

 

Zpracovala: Markéta Zavadilová