+420 359 602 005
+420 725 936 135
OTEVÍRACÍ DOBA
Recepce Po - Ne
ZAVŘENO
Restaurace Po - Ne
ZAVŘENO
PLÁN AKCÍ
A TURNAJE
žádné události
  
     
Počasí
Částečně oblačno
Currently
Částečně oblačno
Dnes má být podle předpovědi mnohem tepleji než včera.
Skoro zataženo
dnes 12/11 0%
High 7° / Low 5°
Skoro zataženo
Většinou zataženo. Nejvyšší teploty 7 ° C. Vítr JV o rychlosti 10 - 15 km/h.
Částečně oblačno
zítra 12/12 0%
High 6° / Low -1°
Částečně oblačno
Většinou zataženo a větrno. Nejvyšší teploty 6 ° C. Vítr JZ o rychlosti 30 - 50 km/h. Poryvy větru mohou dosáhnout rychlosti přes 65 km/h.Mistrovství GCM  ve hře na jamky pro rok 2017

Propozice

Ředitel turnaje: Libor Vrba

Soutěžní výbor: Jaroslav Kuracina, Michaela Dietzová, Tregner Vladislav

Kategorie: muži a ženy

Minimální počet přihlášených: 8 hráčů v každé kategorii

Ceny: Titul mistra a mistryně klubu ve hře na jamky pro rok  2017,  pohár pro vítěze.

Odpaliště: muži žlutá, ženy červená.

Poplatky: bez poplatku

Uzávěrka přihlášek: Hráči se mohou přihlásit nejpozději do 20.5.2017 na recepci klubu, nebo na e-mailu: recepce@golfmstetice.cz. Každý hráč uvede jméno, aktuální HCP, kontaktní e-mail a číslo mobilního telefonu.

Řešení sporů: V případě, že nedojde mezi hráči k dohodě, má rozhodující slovo soutěžní výbor.

Vyhlášení výsledků a předání cen: Vyhlášení výsledků a předání cen proběhne na Finále Mstětického Myšáka dne 7.10.2017. Vyhlášeni budou mistr a mistryně klubu GCMS v jamkové hře 2017.

 

Termíny jednotlivých kol:

I. kolo do 18.6.2017

II. kolo do 2.7.2017

III. kolo do 23.7.2017

IV. kolo do 13.8.2017

V. kolo do 3.9.2017

Finále do 17.9.2017

V případě, že se přihlásí hráčů méně, bude počet kol upraven soutěžním výborem podle počtu hráčů.

Účastníci: Hráči, kteří se přihlásí do 20.5. 2017 na výzvu zveřejněnou na internetových stránkách klubu, nebo zaslanou e-mailem, budou nasazeni podle svých aktuálních hendikepů do hracího schématu.  Nasazení jednotlivých hráčů bude uveřejněno do  21.5.2017.

Pravidla: Hraje se bez vyrovnání hendikepů, vyřazovacím způsobem, na jednu porážku.

Zápas vyhrává ten hráč, který vyhrál více jamek, než zbývá dohrát do konce utkání. (Např. hráč A vede po 15 jamce 4:0, čili utkání končí vítězstvím hráče A v poměru 4/3) .

V případě nerozhodného výsledku po dohrání soutěžního kola  se pokračuje  systémem „rychlá smrt“ od odpaliště č.1.

Termíny jednotlivých utkání si dohodnou hráči samostatně, kdykoliv v průběhu trvání kola. Odpovědnost kontaktovat soupeře v pavouku má vždy hráč, který je uveden na spodním řádku pavouku. Pokud se hráči na termínu nedohodnou, je konečným termínem poslední neděle před koncem kola ve 14,00 hod. Kontakty na jednotlivé hráče budou k dispozici v recepci klubu. Žádáme hráče, aby odehrání kola nenechávali na poslední chvíli – termíny jednotlivých kol jsou pro všechny závazné a není možné je prodlužovat.

Pokud se některý hráč nedostaví ve sjednaném termínu  k  utkání, prohrává zápas.

Přítomný hráč si nechá potvrdit prázdnou skóre kartu potvrzující jeho přítomnost v daný čas a den v recepci klubu. Pokud se nedostaví žádný z hráčů, budou oba diskvalifikováni. Utkání je možné sehrát v dřívějších termínech.

Vítěz   utkání  je  povinen  odevzdat  vyplněnou,  podepsanou skóre kartu v recepci klubu a vyznačit výsledek utkání na  schématu  na nástěnce. Na skóre kartě musí být vyznačen výsledek zlomkem – počet jamek, o které hráč vedl // počet jamek, které zbývalo dohrát.

Hraje se podle Pravidel golfu a místních pravidel hřiště.

Nehraje se na úpravu HCP. Je povoleno používání elektrických měřících přístrojů. Doprava( buggy) není povolena. Soutěžní výbor si vyhrazuje právo na případné změny, nebo doplnění těchto propozic.

Žádáme všechny hráče, aby se dle oddílu I pravidel golfu dodržovali etiketu, což zahrnuje chování na hřišti, bezpečnost, ohled na ostatní hráče a  rychlost hry. V případě závažného porušení etikety může soutěžní výbor podle Pravidla 33-7 hráče diskvalifikovat.

Informace: Seznam přihlášených, hrací schéma a propozice soutěže dostanou všichni účastníci elektronicky.  Na nástěnce klubu bude umístěno aktuální schéma.